tech~zx.` ~ Clan
İyi Günler Forumumuza Hoş Geldiniz.Üye Değilseniz Üye Olun ve Forumumuzdan Yararlanın.Üyelik Sadece 5 Dk Nızı Alır.cs17.someofcs.com A Uğrayın FuLL [ Ss2 ] Serverdir.Top15 1.2.3 E Adminlik Hediye Ayrıca Serverimizde En çok Takılana Adminlik Hediyemizdir.İletişim: conqueror-cs@hotmail.com
tech~zx.` ~ Clan
İyi Günler Forumumuza Hoş Geldiniz.Üye Değilseniz Üye Olun ve Forumumuzdan Yararlanın.Üyelik Sadece 5 Dk Nızı Alır.cs17.someofcs.com A Uğrayın FuLL [ Ss2 ] Serverdir.Top15 1.2.3 E Adminlik Hediye Ayrıca Serverimizde En çok Takılana Adminlik Hediyemizdir.İletişim: conqueror-cs@hotmail.com
tech~zx.` ~ Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tech~zx.` ~ Clan

tech~zx.` ~ Clan Forumuna Hoş Geldiniz..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Asker Fıkrası

YazarMesaj
quaL[!]Ty^
Admin
quaL[!]Ty^

Asker Fıkrası Empty
MesajKonu: Asker Fıkrası   Asker Fıkrası I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 3:44 pm

Bir general, komşu ülkeden gelen konuk generale hem hava atmak, hem de erlerinin kendisine ve vatanına bağlılıklarını göstermek için, üç erini ve karılarını yanına çağırır. Erlere birer kurusıkı tabanca verir. Onları yan odaya alır ve karılarını öldürmelerini ister. Konuk generale şimdi bakınız erlerimiz nasıl itaatkar ve vatansever, der. Erler teker teker içeri girerler. Birinci er karısından özür dileyip tüm şarjörü boşaltır. Tabii karısı ölmez, kurşunlar kurusıkıdır. İkincide de aynı şey olur. Genaralin gözleri yaşarmıştır. En son giren erin ardından, iki general kurşun seslerini dinlerken, dan dan dan dan dan dan... şangırrrr, diye bir ses duyarlar. İşini bitirip çıkan ere merakla sorarlar, neydi o şangırrr sesi? diye. Er yanıtlar:
Kaynak - netbilgini.com: # netbiLgini ~ en hızLı büyüyen forum..
- Komutanım bana kurusıkı kurşun vermişsiniz, karım ölmeyince bende tuttum camdan aşağı attım.
https://tech-zx.yetkin-forum.com

Asker Fıkrası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vampir Fıkrası
» Nöbet Fıkrası
» Kapı Fıkrası
» Tatbikat Fıkrası
» Vasiyet Fıkrası